Szukasz specjalisty?

Nasze Centrum Medyczne zatrudnia najlepszych lekarzy specjalistów. Dysponujemy również najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym.
04

Zapraszamy do pracowni Tomografii komputerowej zlokalizowanej w nowym budynku przy ulicy Partyzantów 28.

Tomografia komputerowa, jest metodą diagnostyczną pozwalającą na uzyskanie obrazów przekrojów badanego. Badanie za pomocą tomografu komputerowego jest bezbolesne i nieinwazyjne. Dostarcza bardzo szczegółowych informacji, które można przetworzyć cyfrowo na obrazy trójwymiarowe. Ma stosunkowo szybki i prosty przebieg.

Nasza pracownia jest wyposażona w tomograf komputerowy firmy General Electric Bright Speed 16, nowoczesny 16-rzędowy aparat przeznaczony do wykonywania szerokiego zakresu badań obrazowych. Zastosowane w tym urządzeniu rozwiązania pozwoliły na zmniejszenie dawki promieniowania jonizującego otrzymywanej przez pacjentów, z poprawą jakości obrazów służących do postawienia rozpoznania przez lekarza radiologa.

Na wyposażeniu pracowni posiadamy również:

  • dwumonitorową, lekarską stację diagnostyczną, posiadającą najnowocześniejsze, specjalistyczne oprogramowanie do zaawansowanej oceny różnych badań,
  • strzykawkę automatyczną umożliwiającą bezpieczne i dokładne podawanie środka kontrastującego podczas wykonywanego badania.

Tomografia komputerowa

to obecnie podstawowe i niezbędne badanie obrazowe w diagnostyce i ocenie skuteczności leczenia choroby nowotworowej.

View the embedded image gallery online at:
https://www.mrukmed.pl/tomografia-komputerowa#sigProIdb85adbc68f

Trusted Site Seal
SSL Certificate